2024

Datatrans

karrier

Egy biztos pont a jelenlegi bizonytalan világban!

Internet és IT szolgáltatás értékesítő (B2B)

A „DATATRANS Internet” Kft. Internet és IT szolgáltatás értékesítő (B2B) munkatársat keres bővülő csapatába!

Cégünk több mint 20 éve szolgálja ki Fejér megyében a lakossági és üzleti ügyfeleket. Fő területünk az internet szolgáltatás, de az elmúlt évek alatt felhalmozódott műszaki tudásnak köszönhetően az informatikai szolgáltatások széles körét kínáljuk leendő és meglévő partnereinknek.

Értékesítő kollégáink fő feladatai:
  • Új ügyfelek és piaci lehetőségek felkutatása és kiépítése
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Árajánlatok készítése és kiküldése
  • Sales stratégia és targetek kialakításában aktív részvétel
  • Projekt jellegű sales feladatok menedzsmentje
  • Havi és éves értékesítési targetek elérése
  • Szoros együttműködés a csapattagokkal
  • Rendelések CRM-ben és ügyvitelben való adminisztrálása
  • CRM rendszer megbízható használata, folyamatok precíz adminisztrációja

Téged keresünk, ha:
  • Lelkes és proaktív hozzáállás jellemez Téged
  • Határozott és céltudatos vagy
  • Van releváns tapasztalatod értékesítési területen
  • Bírod a terhelést, szereted a kihívásokat
  • Szeretsz önállóan dolgozni, értékesítői vénával rendelkezel
  • Eredményorientált és tanulékony vagy, aki szeretne velünk együtt fejlődni
  • Érdekel az internet és az informatika világa
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Előnyt jelent a kiválasztásnál:
  • Ha van meglévő kapcsolatrendszered, amit kamatoztatni tudsz
  • Rendelkezel kiterjedt ismeretekkel az informatikai bármely területéről
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés (fix+mozgó bér, elérhető: br. 500.000 Ft / hó)
  • Könnyen megközelíthető belvárosi iroda Székesfehérváron
  • Törzsidő: hétköznap 08:00-17:00
  • Tudatos és intelligens csapat, támogató, baráti légkör

Munkavégzés helye:
  • Fejér megye és környező megyéi (Székesfehérvári központtal)

Ha szeretnél megbízható helyen, jó munkakörülmények között, egy jó hangulatú csapatban dolgozni, akkor nálunk a helyed. Jelentkezésed és önéletrajzod, a fizetési igény megjelölésével küldd el nekünk.